Sale!

Atlete L01

60 -54% ULJE

Atlete 100% Lekure

Lloji i lekures: Vici

Gome profesionale EVA

Me qepje origjinale

Clear

Informacione

Dërgesa
Aktualisht kryejmë dërgesa në gjithë Shqipërinë, Maqedoni dhe Kosovë

Kthimet

Nëse porosia nuk i përmbush kërkesat tuaja sipas detajeve të premtuar ju mund të kërkoni kthim.

Suport
Na kontaktoni në 0683155504, ose me anë të email  [email protected]

Specifika

marka

Pierre Paris

materiali

Lekure, Lekure Brenda

Ngjyra

E Zeze

numeracioni

43, 44

Shporta 0

Wishlist

Login

Create an account

Të dhënat tuaja personale do të përdoren për të mbështetur përvojën tuaj në të gjithë këtë faqe në internet, për të menaxhuar hyrjen në llogarinë tuaj dhe për qëllime të tjera të përshkruara në privacy policy tonë.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

Added to wishlist!